تماس باما
انگشتر مردانه
انگشتر زنانه
نگین خواص سنگ مقالات
گالری سنگهای شفابخش تیراژه

سفارش انگشترعقیق شرف شمس زنانه 1400
کد محصول: az23-07
قیمت: 218,000 تومان

سفارش انگشترعقیق شرف شمس زنانه 1400 

 عقیق چه خاصیتى دارد؟
 یکى از قدیمى ترین سنگ هاى شناخته شده و به کار گرفته شده از دوران بسیار کهن تا به امروز است. این سنگ براى چاکراى خاجى استفاده مى شود که اگر نارنجى باشد بهتر است. مربوط به متولدین اردیبهشت و آبان است. زمانى که چشمهایتان خیلى خسته است مى توانید روى پلکهایتان قطعه اى عقیق قرار داده و به مدت بیست دقیقه در همان حال باقى بمانید. پس از مصرف عقیق را در آب جارى بشویید و مى توانید در اشعه خورشید نیز قرار دهید. ارتعاشات منفى را از شما دور مى کند و قدرت بیان را آسان مى کند. این سنگ براى درمان سر درد، پشت درد، گرفتگى عضلانى، دردهاى کلیه، پروستات، روده، کبد، ریه و معده مفید است.

برای سفارش انگشتر عقیق شرف شمس زنانه و یا نگین شرف شمس میتونید به سایت زیر مراجعه کنید:

www.sharfshams.ir 

سفارش انگشترعقیق شرف شمس زنانه 1400

سفارش انگشتر شرف الشمس


پرداخت آنلاین

مطالب مرتبط:
▼ انگشتر زنانه شرف شمس1400
▼ شرف شمس دفع بلا ▼ آداب شرف شمس
Share
   
تماس با ما
اینستاگرام
اینستاگرام
 
تلگرام
تلگرام
 
ایمیل
ایمیل
 
پیامک
پیامک
 
واتس اپ
واتس اپ

 

اینستا گرام سال 1400 ما هست      gholamreza tajeri   یا http://instagram.com/sharafshams.ir 

 

      sharafshams.ir@

گالری سنگهای شفابخش تیراژه واقع درتهران بلواراشرفی اصفهانی مرکز خرید تیراژه طبقه 2 پلاک 19 یکی از بهترین ، بزرگترین و کامل ترین مراکز عرضه کننده سنگ عقیق اصل  شرف شمس 1400 می باشد که با آداب خاص در روز 19 فروردین حکاکی می شودضمناما اولین فروشگاهی هستیم که  سنگهای ماه تولد و خواص سنگهای درمانی را درایران معرفی وعرضه نمودیم بلطف خداوندمتعال سابقه درخشان ما معرف صداقت ماست . برای سفارشات تلفنی کافیست با یکی ازتلفن های گالری سنگهای شفابخش تیراژه بشماره تلفن: 44493109 - 44494111 - 44492564 - 021 و09128461778  یابشماره  واتساپ   09334030688 پیغام بگذاریدتماس حاصل فرمائید.

جهت سفارش اینترنتی روی منو بالایا روی یکی از تصاویرزیر کلیک نمائید  

انگشترمردانه شرف شمس گردنبند شرف شمس انگشترزنانه شرف شمس دستبند شرف شمس نگین شرف شمس تسبیح شرف شمس نیم ست شرف شمس

توجه :هزینه پست پیشتاز وبسته بندی 18هزارتومان می باشد که میبایست به  مبلغ محصول اضافه نمائید قبل از سفارش حتما جهت استعلام موجودی آن کالا زنگ بزنیدوپس از سفارش حتماً شماره قبض سفارش خودرا  از ما تلفنی دریافت دارید