لیست سنگ ها
English فارسی

 
انگشتر نقره مردانه شرف الشمس 97
کد محصول: 32
قیمت: 123,000 تومان

انگشتر در دست راست یاچپ:
از امام کاظم (ع) سؤال شد آیا انگشتر را باید در دست راستکرد؟ فرمودند: هرطور که مى خواهى، دست راست باشد یا چپ.
رسول خدا فرمود: یا على !انگشتر در دست راست کن که این عمل فضیلتى است از سوى خداى - عزوجل - براى آفریدگانمقربش.
ابوالعلاء از امام صادق (ع) در باره انگشتر به دست راست کردن سؤال کرد وگفت: من دیده ام بنى هاشمانگشترهاىخودرادردستراستمىنهند.
حضرت فرمود:پدرم امام محمدباقر (ع) در دست چپ انگشتر مى گذاشت و او (پدرم) افضل بنى هاشموفقیه ترینآنهابود.
امام حسن عسکرى (ع) در سال دویست و شصت قمرى خطاب به شیعیانفرمودند: تاکنون امر ما این بود که انگشترتان را به دست راست بگذارید. این در حالىبود که ما (اهل بیت) در میان شما حاضر بودیم ولى اکنون امر مى کنیم انگشترى را بهدست چپ کنید به جهت آنکه ما از میان شما غائب مى شویم تا زمانى که پروردگار امرما وامر شما را ظاهر کند همانا این بهترین دلیل براى شما در ولایت ما اهل بیت است. همانلحظه شیعیان در حضور امام انگشترهاى خود را از دست بیرون کرده و در دست چپ شان قراردادند و حضرت به آنان فرمودند: این قضیه را براى شیعیان ما نقل کنید.
رسول اکرممى فرماید: امتم را از دست کردن انگشتر در انگشت سبابه و وسط نهى مى کنم و درروایتى دیگر این عمل (انگشتر در انگشت سبابه و وسط نمودن) را از افعال قوم لوطدانسته اند.

پرداخت آنلاین
Share
   

facebook - شرف الشمسبرای حکاکی بموقع سروقت انگشتر و مدال توگردنی  شرف الشمس97 کافیست با تلفن 44494111 -021 تماس حاصل فرمائید تابرای شما ارسال کنیم .جهت سفارش شرف الشمس 97 خودلطفاً روی یکی از تصاویر زیر کلیک کنید تا انگشترمردانه یازنانه ویا آویزتوگردنی یا تسبیح ویاشکل واندازه سایزنگین خودرا انتخاب ویا سفارش دهید تاما محصول  ساخته شده را  که سروقت برای  اعمال شرف الشمس را انجام داده ایم را برایتان بفرستیم  شماره محصول انتخابی خودرا می توانید به شماره تلفن 44493109      44492564  021 و یا ازطریق تلگرام  09124900644  به ما اطلاع دهید تا برای  شما ارسال کنیم. گوگل پلاس شرف الشمس