لیست سنگ ها
English فارسی

 
دستبند پهن آکوامارین
کد محصول: d3-1
قیمت: 68,000 تومان

دستبند آکوامارین

آکوامارین در رنگ های آبی روشن تا تیره و آبی مایل به سبز یافت می شود که مرغوب ترین آن آبی سیر است. آکوامارین به معنای آب دریاست؛ زیرا هم رنگ آب دریا می نماید. آکوامارین بلورهای شکننده و درشت دارد، ولی شفافیت آن مانند بلور زمرد است که ترک دارد. کانال های رشته مانند و تو خالی، از مشخصات این سنگ است که نور را منعکس می کند. نگین های مصنوعی اکوامارین موجود در بازار، غالبا اسپینل مصنوعی است که به رنگ اکوامارین می باشد.

خواص و فواید سنگ آکوامارین:
آکوامارین سیستم دفاعی بدن را به ویژه در برابر آلرژی ها و حساسیت ها تقویت می کند. مالیدن آکوامارین و نیز گذاردن آن برای ساعاتی در استکان آب و مالیدن آن آب به پوست، حساسیت های پوستی را رفع می کند.

گذاشتن سنگ آکوامارین بر روی چاکرای گلو برای فعال کردن و پاکسازی این چاکرا از انرژی های منفی و درمان بیماری های مجرای تنفسی، برونشیت، ریه ها، التهاب حنجره و تقویت تارهای صوتی مفید است. سنگ آکوامارین جهت بیماری هائی نظیر بیماری های مجرای تنفسی، برنشیت، ریه ها، ناراحتی گردن، آلرژی و حساسیت، غدد تیروئید، بیماری خونی، افزایش قدرت بیان و هوش بسیار مؤثر است.

آکوامارین قدرت بیان و هوش را افزایش می دهد و به ما کمک می کند آگاهی خود را افزایش دهیم.

این سنگ برای متولدین ماههای خرداد، مهر، آذر، بهمن، اسفند، تیر می باشد.

پرداخت آنلاین
Share
   

گالری سنگهای شفابخش تیراژه یکی از بهترین ، بزرگترین و کامل ترین مراکز عرضه کننده سنگ ماه تولد و درمانی اصل درایران می باشدما جربه و تحقیق علمی وتخصصی خودراباتحصیل در17 کشور جهان درگالری سنگهای شفا بخش بطور رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. سنگها متصل به عالم ملکوت خود میباشد واز آنجا کنترل وهدایت میگردندباسنگها چاکراهای خودرافعال نمده وجریان نوروشعورالهی مستطردرسنگهارابه مردین (Meredian)های خود راه دهیدتا ازبیماری ها پیشگیری نمائیدویاباعث درمان بیماری های روحی وجسمی خود شوید