انگشترمردانه
انگشترزنانه
نگین مقالات خواص سنگ
گالری سنگهای شفابخش تیراژه

خواص پیریت

پیریت یا پیریت آهن که در متنهای کهن فارسی مارقشیشا نامیده می شود، یک کانی با فرمول شیمیایی FeS2 است. پیریت از لغت یونانی پیر به معنی آتش گرفته شده است. این کانی را در کانی شناسی قدیم ایران با مارکازیت یکی دانسته اند. در فارسی واژهٔ برنجه و سنگ نور نیز برای پیریت به کار برده می شود.

ناخالصی هایی از نیکل، کبالت، طلا، نقره، مولیبدن، کرومیون، وانادیوم، تنگستن، تالیوم، مس، روی و تیتانیوم در کانی یاد شده وجود دارد.

تأثیر بر بدن:
سنگ پیریت یک نوع سنگ برجسته برای درمان بیماریهای مجرای تنفسی، نایژه ها و ریه ها است و عفونت ها و انسدادهای ناشی از آنها را از بین میبرد. گردش خون و تنفس پوستی را اصلاح می کند. همچنین برای ضعف عصبی یا لکنت زبان به کار میرود. به دلیل گرمایش، برای درمان بیماریهای روده ای و گوارشی استفاده می شود. پیریت دارای عمل تحریک کنندگی بر تارهای عصبی در طول ستون فقرات که به بطن (شکم) متصل میشوند است.

اثر بر روح و روان:
این سنگ نگرانی، افسردگی و حس محرومیت را تسکین می دهد و توسط اندام ستاره ای و نیرو بخشش، امیدهای اشتباه در زندگی را کاهش می دهد.

Share
    print     ارسال نظر (0)     
تماس با ما
اینستاگرام
اینستاگرام
 
تلگرام
تلگرام
 
ایمیل
ایمیل
 
پیامک
پیامک
 
واتس اپ
واتس اپ

گالری سنگهای شفابخش تیراژه واقع درتهران بلواراشرفی اصفهانی مرکز خرید تیراژه طبقه 2 پلاک 19 یکی از بهترین ، بزرگترین و کامل ترین مراکز عرضه کننده سنگ عقیق اصل  شرف شمس می باشد که با آداب خاص در روز 19 فروردین حکاکی می شودضمناما اولین فروشگاهی هستیم که  سنگهای ماه تولد و خواص سنگهای درمانی را درایران معرفی وعرضه نمودیم بلطف خداوندمتعال سابقه درخشان ما معرف صداقت ماست . برای سفارشات تلفنی کافیست با یکی ازتلفن های 44494111-021   44493109 -021   44492564 -021 تماس حاصل فرمائید و کدکالای انتخاب شده خودرا بمااعلام فرمائید.ایمیل ما: tajeri81@yahoo.com    پیغام تلگرام : 09124900644  ، پیغام  sms واتساپ : 09128461778  آدرس ،اینستاگرام: instagram.com/gem_19    کانال تلگرام : gem19@

جهت سفارش اینترنتی روی منو بالایا روی یکی از تصاویرزیر کلیک نمائید  

انگشترمردانه شرف شمس گردنبند شرف شمس انگشترزنانه شرف شمس دستبند شرف شمس نگین شرف شمس تسبیح شرف شمس نیم ست شرف شمس